MISCELLANEOUS / Military Items / Gun 12815033

nr 1281 5033

GUN

2 pcs, 18th/19th century. Length: 110-140 cm ca, wear, damages.

2 st, 1700-/1800-tal. Längd: 110-140 cm ca

Condition: slitage, skador

1500

SEK 2800

Monday October 14 2019
at 18:07:19